Velký den – dnes startuje natáčení X Factoru

x-factor-2014-x-faktor-muj-prima

Foto: Redakce

Je to tady, dnes je 3.2.2014, a ten je ve znamení vůbec prvního natáčení první série česko-slovenské varianty této úspěšné pěvecké reality show pod záštitou TV Prima a TV JOJ. Dnes vůbec poprvé usedne čtveřice porotců do svého porotcovského křesla – jedná se o mladou zěvačku Celeste Buckingham, herce Ondřeje Brzobohatého, zpěvačku Sisu Sklovskou a člena skupiny JAR Oto Klempíře.

Natáčení probíhá od dneška tj. 3.2.2014 až do 8.2.2014, jedná se o pondělí, úterý, středu, pátek a sobotu. Natáčení show X Factor je rozděleno v těchto dnech na dvě části, první natáčecí blok startuje od 11. hodiny do 16 hodiny, následně je hodina pauzy, po které startuje druhý blok trvající až do noční 22. hodiny. Důležitá informace je ta, že všechny dny se natáčí v Bratislavě, v tamní Incheba Expo Aréně, což je velká aréna, ve které se natáčely například finálové večery show Česko Slovenská SuperStar.

Pokud se i vy chcete zúčastnit natáčení jakožto divák, můžete se zaregistrovat na oficiálních stránkách TV JOJ a přijít se podívat na porotu, pódium a hlavně na samotné soutěžící naživo.