X Factor 2014: 1.díl online (9.3.2014) – Kde sledovat?

x factor 2014 1.díl online

Foto: Redakce


První společná série Česka a Slovenska byla zahájena na TV Prima a TV JOJ. Po šesti letech se tato pěvecká show přesouvá z televize Nova na TV Prima, která získala licenci na vysílání této show. První epizoda byla odvysílána v neděli 9.3.2014 ve 20:15.

Pro ty, kteří nestihli nebo neměli možnost sledovat tuto úvodní epizodu v televizi a rádi by shlédli tento 1.díl online na webu, přinášíme aktuální informace o tom, kde je tento 1.díl online ke shlédnutí, a to legálně, ve vysoké kvalitě a zdarma.

V prvním díle jsme viděli pěvecké talenty, které porotci ve složení Ondřej Brzobohatý, Celeste Buckingham, Sisa Sklovska a Oto Klempíř poslali do dalšího kola a nebo naopak, kterým svým zamítnutím zastavili jejich sen stát se prvním vítězem česko-slovenské verze této soutěže.

Pokud jste tuto první epizodu neviděli, nevadí. Můžete si ji zpětně přehrát na internetu, legálně a zdarma.

Televize Prima a televize JOJ zpřístupnila své odvysílané díly na svých oficiálních internetových stránkách, a to zdarma. Pokud tedy hledáte pořad X Factor 2014 1.díl online na webu, není nic jednoduššího, než si ho pustit buď v archívu televize JOJ zde nebo v archívu TV Prima zde. Video je umístěno na internet jen několik minut po odvysílání v TV.