X Factor 2014: 2.díl online (16.3.2014) – Kde sledovat?

x factor 2014 2.díl 16.3.2014 online

Foto: Redakce

Minulý týden odstartovala česko-slovenská verze této pěvecké show na televizi Prima a televizi JOJ. Po takřka šesti dlouhých letech se tak tato pěvecko-talentová show vrací zpět na české obrazovky. Letos ovšem nikoliv prostřednictvím TV Nova, nýbrž přes TV Prima, jež se podařilo společně s televizí JOJ získat licenci na vysílání této pěvecké show.

Show odstartovala první epizodou v neděli 9.3.2014, nyní jsme měli možnost vidět celkem dvě epizody, z toho ta poslední, druhá, byla odvysílána v neděli 16.3.2014 ve 20:15 na TV Prima a ve 20:30 na TV JOJ.

V druhém díle nám televize JOJ a Prima představila další várku zpěváků a zpěvaček, kteří prošli do dalšího kola přes porotu ve složení Celeste Buckingham, Oto Klempíř, Ondřej Brzobohatý a Sisa Sklovska. Kromě toho jsme viděli i soutěžící, kterým se postup nepovedl (mezi kterými byla i například exVyVolená Pavlína Zochová z reality show VyVolení).

Pokud jste tuto druhou epizodu nestihli shlédnout v televizi a hledáte tento 2.díl online ke shlédnutí na internetu, přinášíme Vám základní informace, díky kterým budete moci sledovat tento 2.díl online s datem 16.3.2014, a to zcela zdarma.

Pokud jste tedy tuto v pořadí druhou epizodu nestihli vidět, nevadí. Můžete si ji přehrát zpětně na internetu, legálně a zdarma.

TV Prima a TV JOJ zveřejnila své odvysílané epizody na svých webových stránkách, a to zcela zdarma. Pokud tedy máte zájem sledovat X Factor 2014 2.díl online na internetu, není nic lehčího, než si ho přehrát buď v archívu TV Prima zde nebo v archívu televize JOJ zde. Epizoda je zveřejněna televizemi na internetu jen pár chvil po skončení dílu v TV.