X Factor 2014 – 20.4.2014 – ke shlédnutí online – Kde sledovat?

x factor 20-4-2014 online

Foto: Redakce


Máme za sebou vůbec první bootcamp pěvecko-talentové show X Factor.

Tato show se vrací na televizní obrazovky po více než šesti letech. První česká série byla odvysílána na televizi Nova v roce 2008, nyní se show opět vrací, a to ve své česko-slovenské verzi.

Licenci pro druhou sérii zakoupila stanice Prima a JOJ. TV Nova vysílá místo X Factoru druhou sérii show Hlas ČeskoSlovenska.

Druhá sezóna pěveckého přadu X Factor zahájila své vysílání 9.3.2014 svým úvodním dílem. Ke dnešku odvysílala Prima a JOJ celkem sedm epizod – tedy šest cástingů a jeden bootcamp, po kterém od dalšího týdne budou následovat domy porotců.

Jediný díl s názvem Bootcamp, kde se počet soutěžících radikálně snížil, byl odvysílán 20.4.2014 ve 20:15 na Primě a ve 20:30 na TV JOJ.

Sedmý díl přinesl velké osekání soutěžících na minimum.

Viděli jsme i přiznání falešné jeptišky Moniky Agrebi, která se za jeptišku pouze převlékla.

Pokud se chcete podívat na další díl znovu, přinášíme informace, kde tento díl s datem 20.4.2014 ke shlédnutí na webu najdete.

Sedmý díl, tkz. Bootcamp, je umístěn na internetu legálně a zdarma v televizním archívu.

Jak televize Prima, tak také JOJ umisťují své odvysílané díly do svých jednotlivých archívů, a to zcela zdarma a legálně.

Pokud tedy chcete sledovat show X Factor online na internetu, stačí, když přejdete do archívu TV Prima zde nebo na stránky televize JOJ zde.