X Factor 2014: 3.díl online (23.3.2014) – Kde sledovat?

X Factor 2014 3.díl online 23.3.2014 ke shlédnutí

Foto: Redakce

Je tady neděle a s ním i česko-slovenská verze pěvecko-talentové show X-Factor.

Po dlouhých šest let se tato pěvecká show vrací opět na české televizní obrazovky. Tento rok tuto show ovšem nevysílá televize Nova, ale televize Prima, která získala v minulosti televizní licenci na vysílání této show. Televize Nova letos vysílá druhou sérii show Hlas ČeskoSlovenska.

Česko-Slovenský X Factor odstartoval v neděli 9.3.2014 svou úvodní epizodou, celkově jsme ke dnešnímu dni mohli shlédnout epizody tři, z nichž ta poslední, třetí, odvysílala televize Prima a JOJ v neděli 23.3.2014 ve 20:15.

Ve třetím díle jsme viděli opět další zajímavé pěvecké talenty, kteří se probojovali do dalšího kola, do tkz. Bootcampu, kde se jejich počet ještě více zredukuje.

Mezi soutěžícími třetí epizody byla například vietnamská studentka Anh La Thi Quynh nebo rocková babča Angela Poláková.

Pokud jste neměli možnost tuto epizodu vidět v televizi a hledáte tento 3.díl online ke shlédnutí na internetových stránkách, následující informace vám toto hledání ulehčí.

Přinášíme vám tyto informace, které vám ukážou kde tento 3.díl online s datem 23.3.2014 naleznout na internetu legálně a zcela zdarma ke shlédnutí.


Televize Prima a televize JOJ zveřejňují své odvysílané epizody na svých oficiálních webových stránkách, a to zdarma.

Pokud tedy chcete sledovat X Factor 2014 3.díl online na internetu, stačí, když si daný díl najdete v internetovém archívu televize Prima zde nebo v internetovém archívu TV JOJ zde.

Díly jsou zveřejňovány jen pár minut po odvysílání na televizních obrazovkách.