X Factor 2014: 4.díl online (30.3.2014) – Kde sledovat?

x factor 2014 4-dil 30-4-2014 online

Foto: Redakce

Máme tady opět neděli, a to znamená další díl pěvecké show X Factor.

Show se vrací na české televizní obrazovky po více jak šesti letech, kdy byla tato reality show odvysílána naposledy na televizi Nova. Letos to ovšem je jiné, vysílací práva nezískala TV Nova, ale konkureční TV Prima, která společně s TV JOJ vytvořila druhou sérii česko-slovenskou.

Druhá série X Factoru odstartovala 9. března 2014 vůbec první epizodou. Ke dnešnímu dni jsme mohli vidět na TV Prima a TV JOJ celkově epizody čtyři.

Zatím poslední, čtvrtá epizoda, byla odvysílana v TV v neděli 30.3.2014 ve 20:15.

Čtvrtý díl nabídl opět divákům další zajímavé soutěžící, kteří se snažili probojovat do dalšího kola, do tkz. Bootcampu, kde se jejich počet ještě více sníží.

Ve čtvrté epizodě jsme viděli například i Kristínu Krušnírovou, která byla tak nervózní, že ji museli na pódum ukliňovat, jak porotce Ondřej Brzbohatý, tak také Oto Klempíř.

Pokud jste nestihli tuto epizodu vidět v TV a hledáte tak tento 3.díl online ke shlédnutí na webu, tyto informace jsou určeny vám.

Na internetu se totiž nachází 3.díl online, který byl odvysílaný 30.3.2014 v TV. Díl je na internetu ke shlédnutí umístěn zdarma a legálně si ho může pustit kdokoliv.


TV Prima a TV JOJ své odvysílané epizody zveřejňují na svých oficiálních stránkách zcela zdarma pro všechny své diváky, kteří daný díl v televizi nestihli sledovat.

Pakliže tedy hledáte X Factor 2014 4.díl online na webu zdarma, naprosto postačí, pokud si daný díl pustíte ve video archívu TV Prima zde či v TV archívu televize JOJ na těchto stránkách.

Epizody jsou umístěn na oficiálních stránkách obou televizí ihned po odvysílání v TV.