X Factor 2014 – 6.4.2014 – ke shlédnutí online – Kde sledovat?

x factor 6-4-2014 online ke shlednuti

Foto: Redakce

Je tady neděle a s ním i další díl pěvecké show X Factor.

Tato pěvecká reality show se vrací na české obrazovky po více jak šesti letech. V roce 2008 ho vysílala stanice TV Nova. Nyní, po šesti letech, se vysílacích práv ujmula televize Prima společně s TV JOJ, a tak je tato show vysílána poprvé na těchto dvou televizních stanicích.

Druhá řada pěvecké show X Factor započala své vysílání 9.3.2014 svým úvodním dílem. Celkem jsme mohli vidět na televizi Prima a televizi JOJ pět odvysílaných epizod.

Zatím poslední pátý díl, byl odvysílán na TV Prima a TV JOJ v neděli 6.4.2014 ve 20:15.

Pátý díl ukázal televizním divákům další zajímavé vystoupení soutěžících, kteří postoupili do tkz. Bootcampu, tedy další fáze této soutěže.

V páté epizodě jsme viděli například soutěžící, která se převlékla za jeptišku. O tomto skandálu jsme psali zde.

Pokud jste neměli možnost tento díl sledovat v TV a hledáte tento 5.díl s datem 6.4.2014 ke shlédnutí na internetu, pak vám přinášíme informace, kde tak můžete učinit.

Pátý díl s datem 6.4.2014 je na internetu ke shlédnutí, a to zdarma a legálně.


Televize Prima a JOJ umisťují své odvysílané díly na svých oficiálních webových stránkách jen pár minut po odvysílání v TV.

Pokud tedy hledáte X Factor 2014 5.díl online na internetu, můžete si tento pátý díl pustit v archívu televize Prima zde či v archívu televize JOJ zde zde.