X Factor: Kde sledovat online na internetu?

x factor 2014 online přímý přenos

Foto: Redakce

Konečně jsme se dočkali. První česko-slovenská řada pěvecké show zaměřená na hledání výjimečného zpěváka či zpěvačky s takzvaným Faktorem X právě začalo. Letošní řada této show má hned dvě zajímavosti. Tou první je to, že tato show byla naposledy vysílána v Česku před šesti lety, a to v roce 2008, kdy se pořad vysílal tehdy na televizi Nova. Druhá série této show ovšem již bude na TV Prima. Televize Nova letos vysílá místo X Factoru 2.sérii show Hlas ČeskoSlovenska. Druhá zajímavost je ta, že ačkoliv je show X Factor světu velmi dobře známa již skoro deset let, na slovenských obrazovkách se tato show ještě neobjevila. Slovenští bratři tak zažijí lokální premiéru této show.

Vysílání pořadu X Factor 2014 začalo v neděli 9.3.2014 svou první epizodou. Pořad pojede na televizních obrazovkách TV Prima a TV JOJ až do června, kdy se dozvíme, kdo bude historicky druhý vítěz X Factoru v Česku a kdo historicky prvním vítězem této show na Slovensku. Kromě klasického vysílání v televizi je možné také tuto show sledovat online internetu, a to jak na televizi Prima tak také na TV JOJ. Obě televizní stanice si přichystaly na svých oficiálních webových stránkách speciální rubriky přichystané pro tuto možnost sledování této show online na internetu.

Televize Prima

Televize Prima vysílá přímý přenos X Factoru vždy v neděli od 20:15 na svém hlavním kanále TV Prima. Co se týče živého vysílání přímo na webu, tak to bohužel televize Prima na svých webových stránkách nezprostředkovává. TV Prima umisťuje na svém webu až díly, které již byly odvysílané v televizi.

TV JOJ

TV JOJ se vydává jiným směrem než TV Prima. Slovenská stanice vysílá své pořady živě na svých oficiálních webových stránkách. Pokud tedy nemáte možnost sledovat živě daný díl v televizi, stačí, když přejdete do sekce LIVE na oficiálních webových stránkách TV JOJ, kde živé přenosy běží zdarma. Show X Factor 2014 zde startuje vždy v neděli ve 20:30, tedy o 15 minut později než na TV Prima. Pokud se vám nechce rubrika pro živé vysílání hledat, stačí když přejdete na odkaz, který přikládáme níže.

  • Oficiální online vysílání TV JOJ zde -> kamerový online stream <- na jejich oficiálních webových stránkách
  • .