X Factor 2014: Porota odhalená – TO jsou oni!

x-factor-2014-porota

Foto: Redalce

29.1.2014 – to je datum, kdy televize Prima a televize JOJ oficiálně odhalila čtveřici porotců první série česko-slovenské verze, která se chystá na obrazovky již brzy. O porotcích se spekulovalo už několik týdnů, mezi kandidáty na kouče byla například Lucie Bíla, Vojta Dyk či Matěj Rupert. Ani jeden z nich se ovšem porotcem letošního prvního ročníku nestane. Čtyři tváře, které TV Prima a TV JOJ vybrala, budou v porotcovských křeslech sedět vůbec poprvé.

Celeste Buckingham

Celeste byla zveřejněna již na začátku ledna, diváci ji znají především z prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar. Celeste bude s největší pravděpodobností v reality show X Factor 2014 zastupovat mladou cílovou skupinu – tedy kluky do 26 let, či dívky do 26 let.


Sisa Sklovská

Toto slovenští ani čeští diváci nečekali ani v nejmenším. Do poroty show X Factor zasedne i Sisa Sklovská. Sisa je kromě „klasické“ zpěvačky i operní a muzikálová pěvkyně. Sisa umí zpívat v celkem osmi světových jazycích, pravidelně vystupovala i v mnoha zemích v zahraničí. Logicky se nabízí, že Sisa bude mít na starosti skupinu starších zpěváků – tedy od 26 let a výše.

Oto Klempíř

Další naprosté překvapení. O Otovi Klempířovi nepadlo v rámci diskuzí na internetu ani slovo. Pro většinu diváků je tedy i toto jméno naprostým překvapením. Oto je členem české hudební skupiny J.A.R., kromě hraní se skupinou se vydal i na sólovou dráhu. Oto píše texty a v porotě X Factoru bude nejspíš zastupovat „přísný prvek“ osobnosti, tedy nekompromisního porotce. Jelikož Oto pochází ze skupiny J.A.R. nejspíš dostane přidělenou kategorii hudebních skupin.

Ondřej Brzobohatý

Zde se TV Prima a TV JOJ trefila do černého. Ondřej Brzobohatý patří mezi nejoblíbenější české herce. Ondřej byl moderátorem první série Česko hledá SuperStar a následně si zahrál i v několika seriálech jako např. Gympl. Kromě moderátorské a herecké kariéry je Ondřej i zpěvák, který často zpívá u klavíru. V současné době chodí s Miss World Taťánou Kuchařovou. Ondřej je velmi příznivou zprávou pro letošní X Factor. Na základě jeho nízkého věku by měl Ondřej dostat v X Factoru kategorii buď Kluci nebo Dívky do 26 let.


Jak jste celkově spokojeni s kompletním složením poroty? Na vaše názory se těšíme pod článkem.

Pokud některé z výše zmíněných porotců neznáte, můžete se na ně podívat ve videích zde: