X Factor 2014: Pyco definitivně jediným moderátorem

x factor 2014 martin pyco rausch

Foto: Redakce

Velmi dlouho se spekulovalo o tom, zda bude mít letošní česko-slovenská verze show X Factor jednoho nebo dva moderátory. Nyní po natáčení castingových dílů a bootcampu máme definitivně jasno. Martin „Pyco“ Rauch, který byl v lednu oznámen televizí Prima a JOJ jakožto hlavní moderátor letošní první česko-slovenské verze, bude moderovat sám.

Velmi dlouho se vedly debaty o tom, zda nebude Pycům druhý parťák Jakub Prachař, který s Martinem Rauchem moderoval čtyři úspěšné verze talentové show ČeskoSlovensko má talent. Několik týdnů jsme tedy monitorovali, zda po Martinovi nezveřejní TV Prima či TV JOJ Jakuba Prachaře, jakožto druhého moderátora letošní první česko-slovenské verze show X Factor 2014. To se ovšem nestalo. Během natáčení prvních castingových dílů a bootcampu byl přítomen Pyco, který moderoval sám. Letošní česko-slovenský X Faktor, tak bude mít pouze jednoho moderátora, stejně jako tomu bývá v zahraničí.

Televize Prima a JOJ tak přichází vůbec poprvé ve své společné česko-slovenské verzi s touto novinkou, kdy bude společnou federativní soutěž moderovat pouze jeden z národních moderátorů. Letošní X Faktor tak bude pro české diváky moderován poprvé pouze ve slovenštině.