X Factor: Fotografie další části natáčení – Bootcampu

x factor 2014 boot-camp foto x faktor

Foto: Redakce

Natáčení se blíží pomalu ale jistě do konce. Několik dní probíhalo v bratislavské Incheba Expo aréně hledání pěveckých talentů, kteří vyplní vysílání televizních obrazovek pro následující měsíce. Natáčení se dělilo na dvě části. První z nich byly klasické castingy, které známe už například ze show ČeskoSlovensko má talent, kdy soutěžící dorazí na veřejný casting a před všemi diváky i před porotou ukáže, co umí. Druhou části natáčení pěvecké show X Factor je tkz. Bootcamp, který je pro mnohé české a slovenské televizní diváky novinkou.

V podstatě jde o to, že soutěžící, kteří z veřejných castingových dílů postoupili do dalšího kola, čeká velký tlak a nápor. Během cca třech dní se musí velký počet soutěžících snížit na konečné číslo (v show ČSMT to známe pod označením Velký třesk). V zahraničních verzích je maximální počet pro každou kategorii cca osm soutěžících. Během bootcampu zpívají soutěžící písně, které jim přidělí porota X-Factoru. Na natrénovaní dané písně mají soutěžící velmi málo času. Po skončení celého bootcampu, se jednotliví soutěžící dozví, kdo postupuje do další fáze show X Factor. Kromě této informace se dozví i samotní porotci vůbec poprvé, jakou jednotlivou skupinu dostanou přidělenou, a se kterou tak budou až do konce celého X-faktoru trvale spojeni.

Pokud vás zajímá, jak vypadá fotografie letošního Bootcampu show X Factor 2014, pak koukněte sem. Moderátor Martin „Pyco“ Rauch přidal fotografii na svůj oficiální facebook profil.