X Factor: Nejšílenější vystoupení v historii soutěže

x factor 2014 video

Foto: redakce

Již brzy nám odstartuje vůbec první česko-slovenská verze této pěvecké show. Do startu zbývají dva týdny (start je naplánován na 9.3.2014). Než se tak ovšem stane, podívejme se do zahraničí, kde bylo odvysíláno nespočet sérií X Factoru. V rámci několika následujících dní vám budeme přinášet ty nejzájimavější situace, které se odehrály v zahraničí a právě dnes začínáme skutečně něčím neobyčejným.

Soutěžící Shirlena Johnson na první pohled působí jako obyčejná žena, která je na mateřské. Nenechte se ovšem zmást. Shirlena vystoupila v britské verzi show X Factor v roce 2010 a postarala se tehdy o pořádný skandál. Během přihlášení do soutěže totiž utajila svůj psychický zdravotní stav, a tak byla vpuštěna na pódium, kde předvedla skutečně nejbláznivější show, jakou kdy televizní divák v rámci této show viděl. Shirlena ovšem není zdravá, má problémy s psychikou, což ovšem produkci show X Factor zatajila. Po jejím postupu ovšem vyšla pravda najevo a tak musela být soutěžící televizí okamžitě vyřazena.

Na její nezapomenutelné vystoupení v britském X Factoru se můžete podívat zde. Uvidíme něco podobného i u nás v česko-slovenské verzi show X Factor 2014? Na to si budeme muset ještě počkat.