X Factor spustil nový oficiální web soutěže

x factor.cz prima joj

Foto: Redakce

Do startu první česko-slovenské série této hudební talentové show zbývá něco kolem dvou týdnů. Televize JOJ spustila včera zcela nové oficiální webové stránky, které přináší aktuality a novinky ze zákulisí této show. Až do včerejška používala k této show „rychlostránky“, které obsahovaly jen malé množství informací. Web byl vytvořen hlavně kvůli vyplnění dotazníku pro potencionální uchazeče.

Nyní má show X Factor zcela nový web, s novým grafickým vizuálem. Adresa webu zůstává stejná, a to www.x-factor.joj.sk, na oficiální web televize JOJ se dostanete i po najetí na doménu www.xfactor.sk či www.xfaktor.joj.sk. Zajímavostí je, že web obsahuje oficiální logo soutěže s přídavkem SLOVENSKO, a to i přesto, že show bude mít česko-slovenské zaměření.

Televize Prima zatím používá svůj web k X Faktoru stále na své doméně http://www.iprima.cz/specialy/x-factor, tento web je něco jako „podsekce“ hlavního webu TV Prima. Oficiální český web tak zřejmě ještě není plně připraven. Další novinky ohledně oficiálního českého webu na TV Prima vám samozřejmě ihned přineseme, jakmile budou známy.