X Factor v USA končí

x factor 2014 usa videa

Foto: Redakce

Přinášíme aktualitu ze zahraničí. Pěvecká show X Factor v USA končí. Tvůrce reality show – Simon Cowell – oznámil odchod z poroty této americké verze, čímž celá show definitivně ve Spojených státech amerických končí. Simon Cowell sice z americké verze odchází, nadále ho ovšem budeme vídat v britské verzi, do které se chystá vrátit.

Americká televize FOX, na které se X Faktor tři roky vysílal, oznámila, že show bez Simona Cowella vysílat nebude. Američtí diváci se tak čtvrté série nedočkají. Naopak v Británii slaví. Již v tomto roce uvidí diváci již jedenáctou řadu X-Factoru.

„Celý uplynulý rok přemýšlím nad tím, že se navrátím do Británie. Slibuji ale, že se v USA opět zase brzy shlédneme,“ odkázal všem divákům Simon.

Show X Factor byla Simonem Cowellem v USA zahájena v roce 2011. Celkem se zde vysílaly tři řady. Americká stanice Fox počítala s vyšší sledovaností, než jakou show X Faktor měl. To může také být jeden z důvodů, proč již show vysílat v USA nebude. Největším konkurentem byla SuperStar, která se již skoro deset let drží na divácké špici mezi reality show.

Pokud se chcete podívat na video, ve kterém Simon vybízí na Primě a JOJ české a slovenské diváky k naší česko-slovenské verzi, přejděte sem.