X Factor: Videa z koncertu Celeste Buckingham

x-factor-videa-2014-x-faktor

Foto: Redakce

O víkendu probíhal koncert porotkyně Celeste Buckingham, která údajně prohrála sázku s dalšími porotci této show a musela tak povinně vystoupit v rámci sobotního natáčení castingových dílů. Před pár dny jsme vám přinesli fotografie z tohoto koncertu, které můžete zpětně najít zde. Nyní se na internetu objevila i videa.

X Factor (čti: X-faktor) má za sebou víkendové natáčení, které bylo završeno zmíněným koncertem Celeste Buckingham. Diváci, kteří vyhráli lístky na tento koncert se museli zúčastnit celodenního natáčení tohoto pořadu. Koncert Celeste tak byla něco jako závěrečná třešinka na dortu po celodenním natáčení.

Na internetu se po skončení koncertu Celeste objevily krátké záznamy, které kromě samotného koncertu zobrazují i pódiovou prezentaci včetně grafiky letošní první česko-slovenské verze soutěže X Factor. Videa naleznete na odkazech níže. Důležité je zmínit, že videa nenahrával tento server, ani s jejich nahráváním nijak spojen. Videa umístili na server YouTube.com fanoušci Celeste.


VIDEO 1, VIDEO 2, VIDEO 3, VIDEO 4, VIDEO 5, VIDEO 6, VIDEO 7, VIDEO 8

Zdroj: YouTube.com